Chrášťany - TJ Sokol Lipí 3:0

Každá série jednou končí. Naše šestizápasová šňůra bez porážky bohužel skončila na hřišti Chrášťan. Sem jsme přicestovali pouze v jedenácti lidech včetně zraněného Holinky, jenž musel v průběhu zápasu odstoupit a my tak dohrávali pouze v deseti. Tou dobou ale již domácí vedli 3:0 a pohodlně kráčeli za třemi body.

Po úvodním oťukávání šly Chrášťany do vedení ve 15. minutě. To přízemní přihrávku skoro z poloviny hřiště tečoval do protipohybu Macháčka na hranici ofsajdu stojící Josef Vomáčka - 1:0. Uplynulo pouze osm minut a domácí se mohli znovu radovat. Lipíčko lacině přišlo o balón na polovině hřiště, toho se zmocnil Ondřej Bahleda a krásnou technickou ranou na zadní tyč nedal Macháčkovi šanci - 2:0. Stejný hráč dostal minutu před přestávkou po další laciné chybě Lipíčka možnost zvýšit již na tříbrankový rozdíl a sám před Macháčkem nezaváhal - 3:0.

Po prvních 45 minutách tak bylo prakticky jasné, že z Chrášťan odjedeme s prázdnou. Ve druhém dějství jsme se soustředili především na to, abychom neinkasovali další zbytečné branky a neodvezli si ostudný výsledek. To se nám nakonec podařilo. Domácí sice drželi balón na svých kopačkách, do zakončení se ale nehrnuli a i přes pár náznaků šancí Macháčka příliš neohrozili. To domácí gólman Lhotka se musel po celý zápas pořádně nudit, jelikož jsme ho za celých 90 minut neprověřili ani jednou.

Závěrem se sluší poděkovat všem zúčastněným, kteří nenechali Lipíčko ve štychu a dorazili do Chrášťan zabojovat o co nejlepší výsledek. I přes porážku zaslouží celá jedenáctka velký dík a uznání. Ostatní by se nad sebou naopak měli zamyslet.....

sestava: Macháček - M. Svoboda, T. Jinek, Radouch, O. Kaše - Š. Svoboda, Kruťko, Moravec, Bourek - P. Kaše, Holinka