Chceme hrát pěkný fotbal, u kterého bude fanouškům chutnat pivo, říká dvougólová posila

02.09.2017 14:05
Do sestavy Lipíčka vlítnul jako velká voda. V premiérovém utkání patřil k nejlepším hráčům našeho mužstva a svůj povedený výkon korunoval dvěma vstřelenými brankami. Řeč je o sedmadvacetiletém středopolaři Pavlovi Moravcovi, jenž se do Lipíčka přesunul z mateřského Hořepníku. O tom, jak se u nás ocitl, jak se mu v Lipíčku líbí, ale třeba i jak ho přijala kabina, si můžete přečíst rozhovoru níže.

Pájo, při vítězné premiéře si hned dvakrát skóroval, vyhráli jste, takže můžeš být spokojený že?
S mým prvním zápasem za Lipíčko jsem určitě spokojený. Myslím si, že z naší strany to byl dobrý výkon a že se mi povedlo dvakrát skórovat, to už byla jen taková třešnička na dortu. Hlavní je, že bereme tři body.

Lipíčko si posílil na poslední chvíli. Můžeš se fanouškům Lipí stručně představit?
Jmenuji se Pavel Moravec, je mi 27 let, pocházím z Hořepníku (Pelhřimovsko), kde jsem hrál od malička za svůj mateřský klub TJ Sokol Hořepník. Se Sokolem jsme hráli III. třídu, kde jsem většinou nastupoval na pozici středního záložníka.

Jak si se vůbec v Lipí ocitl? Jak se zrodil tvůj přestup?
Do Lipí jsem se dostal díky Tomášovi Jinků. Sháněl jsem nějaký tým, kde bych si občas mohl zatrénovat a Tom mi nabídl, že můžu chodit na tréninky v Lipí. A pak to vzalo poměrně rychlý spád. Jelikož bydlím a pracuji v Č. Budějovicích, bylo pro mě časově náročné dojíždět na fotbal až do Hořepníku. V Lipí se mi líbilo, tak jsme se dohodli, že k vám přestoupím.

V týmu působíš teprve krátce, ale i přesto, jak to na tebe v Lipí zatím působí? Jsi spokojen? Kabina tě přijala v pořádku?
Jak říkáš, jsem tu teprve krátce, ale mohu říct, že jsem v Lipí spokojený. V kabině je fajn parta a myslím si, že mě kluci přijali dobře.

Jaké budou cíle Lipí v této sezóně? Co zatím říkáš na kvalitu kádru?
Cíle týmu jsou ty nejvyšší. Jsou zde šikovní kluci, takže si myslím, že máme kvalitní kádr, se kterým se porveme o přední příčky.

A tvoje osobní cíle?
Mým osobním cílem je pomoci týmu k dobrým výsledkům.

Něco závěrem, co bys chtěl vzkázat fanouškům?
Vzkázal bych, že se budeme snažit hrát pěkný fotbal, na který se bude dobře koukat a fanouškům u něj bude chutnat pivo :D
Do sestavy Lipíčka vlítnul jako velká voda. Ve svém premiérovém utkání proti Kolodějím patřil k nejlepším hráčům našeho mužstva a svůj povedený výkon korunoval dvěma vstřelenými brankami. Řeč je o sedmadvacetiletém středopolaři Pavlovi Moravcovi, jenž se do Lipíčka přesunul z mateřského Hořepníku. O tom, jak se u nás ocitl, jak se mu v Lipíčku líbí, ale třeba i jak ho přijala kabina, si můžete přečíst rozhovoru níže.

Jak si se vůbec v Lipí ocitl? Jak se zrodil tvůj přestup?
Do Lipí jsem se dostal díky Tomášovi Jinků. Sháněl jsem nějaký tým, kde bych si občas mohl zatrénovat a Tom mi nabídl, že můžu chodit na tréninky v Lipí. A pak to vzalo poměrně rychlý spád. Jelikož bydlím a pracuji v Budějcích, bylo pro mě časově náročné dojíždět na fotbal až do Hořepníku. V Lipí se mi líbilo, tak jsme se dohodli, že k vám přestoupím.

Jaké budou cíle Lipí v této sezóně? Co zatím říkáš na kvalitu kádru?

A tvoje osobní cíle?
Mým osobním cílem je pomoci týmu k dobrým výsledkům.

Něco závěrem, co bys chtěl vzkázat fanouškům?