Lipíčko již zná své soupeře pro nový soutěžní ročník

23.06.2017 11:12

Sezóna 2016/2017 skončila teprve o uplynulém víkendu, nicméně již nyní známe složení mužstev pro nový soutěžní ročník. A můžeme říct, že to bude velice zajímavá sezóna. Soutěže totiž prošly poměrně radikálním řezem. IV. třída byla zrušena a celky z této soutěže byly přerozděleny do třetích tříd. Obě třetí třídy budou mít tedy nově 13 účastníků. Co to znamená v praxi? Více zápasů a delší sezónu, což všichni s radostí uvítáme. Tento model však vydrží pouze po letošní soutěžní ročník. Šest nejhorších celků z obou skupin totiž "sestoupí" a vytvoří staronovou IV. třídu. Zbývajících 14 mužstev  (7 ze skupiny A a 7 ze skupiny B) poté utvoří jednu III. třídu. III. třída tak již nebude mít dvě skupiny A a B jako doposud. O motivaci tak máme postaráno a cíl pro novou sezónu je jednoznačný - skončit maximálně do 7. místa!

složení soutěží:

III. třída sk. A