Utkání s Kolodějemi se bude opakovat, předčasně ho ukončilo počasí

27.08.2017 18:45

TJ Sokol Lipí - Koloděje n. Vlt 2:0 (2:0) - ukončeno v 55. minutě

branky: Lávička, P. Kaše

Na pouťovou neděli přicestovaly na Lipí Štádium Koloděje. Lipíčko se v domácí premiéře představilo ve zbrusu nových dresech a chtělo v nich poprvé v nové sezóně okusit, jaké to je získat tři body. V základní sestavě nechyběla nová posila Pavel Moravec ani Roman Lávička, jenž si odseděl jednozápasový trest a Lipíčko vedl do utkání s kapitánskou páskou. Od úvodních minut jsme byli aktivnějším mužstvem, drželi balón na našich kopačkách a do přestávky jsme si stihli vypracovat dvoubrankový náskok. Ve 27. minutě vyrazil Dvořák jedovatou Moravcovu střelu pouze ke kopačkám Romana Lávičky a ten se v takových situacích obvykle nemýlí - 1:0 (video ZDE). Za dalších pět minut podniklo Lipíčko rychlý protiútok, Lávička na sebe natáhl dva obránce a skvěle předložil balón před prázdnou branku, kde měl osamocený Petr Kaše snadnou práci - 2:0. Několik slibných šancí jsme ještě před poločasovým hvizdem neproměnili a tak jsme odcházeli do šaten "pouze" s dvoubrankovým vedením.

O přestávce se nad Lipí Štádium začali všichni čerti ženit, strhla se pořádná buřina s kroupami a poločasová přestávka se tak zhruba o deset minut protáhla. Průtrž mračen ani kroupy hřišti nepomohly, přesto ještě rozhodčí Špelina zahájil druhý poločas. Z něj bylo odehráno pouhých deset minut, během kterých nastřelil tyčku hostující branky Štěpán Svoboda, než se spustila další průtrž mračen, která utkání předčasně ukončila. Utkání tak bylo oficicálně ukončeno kvůli nezpůsobilému terénu a nepřízni počasí, výsledek byl anulován a celý zápas se bude opakovat. Oba celky se tedy na Lipí Štádium střetnou tuto středu 30. srpna od 17 hodin.

sestava: Macháček - M. Svoboda, Radouch, T. Jinek, O. Kaše - Zoch, Holinka, Moravec, Klečka - P. Kaše, Lávička

střídali: Bourek, Š. Svoboda, Říha, Kruťko