Lokomotiva "B" - TJ Sokol Lipí 8:0

Kočka - myš. Vraždění neviňátek. Den otevřených dveří. Debakl. Blamáž. Ostuda. Všechna tato slova a slovní spojení by se dala použít k výkonu Lipíčka na hřišti Lokomotivy. Ta od úvodního hvizdu na hřišti zcela dominovala, jednoznačně nás přehrávala a do naší sítě nasázela osm branek. A to nás ještě Macháček, jenž jako jediný v našem dresu snesl přísnější měřítko, od několika dalších branek skvělými zákroky uchránil.

Vše začalo již ve 2. minutě, kdy si Jakub Růžička naskočil na centr z pravé strany a poslal domácí do vedení - 1:0. Následoval čistý hattrick Dominika Malého, jenž se postupně trefoval ve 14., 21. a 31. minutě - 4:0. Po půl hodině tak bylo po utkání.

Úvodní minuty druhé půle patřily přeci jen Lipíčku, jedinou výraznou šanci ale neproměnil Lávička, který sám před Kurucem volil na místo střely kličku a následně z ostrého úhlu nedokázal dopravit balón do sítě. A tak začali opět úřadovat domácí. Jakub Růžička brankami v 60. a 71. minutě též uzavřel hattrick - 6:0. O sedm minut později se prosadil Jan Petrou - 7:0. Tečku za utkáním udělal střídající Štěpán Sahan, jenž se trefil krásně z přímého kopu - 8:0.

Lipíčko si tak ze hřiště dosud stoprocentní Lokomotivy odváží debakl, který v novodobé historii nepamatuje a po třech utkáních nové sezóny má na svém kontě pouhé tři body. Následující zápasy nás navíc nečeká nic jednoduchého. Nejprve hostíme zálohu Týna, poté cestujeme na hřiště rozjetých Dívčic a hned další týden ostré derby se Žabovřeskami

Pokud nechceme hrát příští ročník IV. třídu, kam letos padá hned sedm mužstev, musíme začít podávat o poznání lepší a především bojovnější výkony.

sestava: Macháček - M. Svoboda, Mojžíš, T. Jinek, O, Kaše - Říha, Holinka, Moravec, Klečka - P. Kaše, Lávička

střídal: Bourek