Červenec ve znamení Memoriálů

16.06.2017 13:55

Již zítra zakončí fotbalisté Lipíčka sezónu 2016/2017. Následovat bude krátká letní přestávka, kterou tradičně okoření několik turnajů a Memoriálů. Ten první se uskuteční v Lipí první červencový den.

Memoriál Fr. Kočera, Mir. Zvánovce a Boh. Velíška - 1.července

Krom domácího Lipí se turnaje zúčastní celky Vrábče, Jankov/Dubné "B" a tradičně také moravské Jaroslavice. Program turnaje je následující:

12:00 zahájení + rozlosování

12:30 první vyřazovací zápas

13:45 druhý vyřazovací zápas

15:30 o 3. místo

16:30 finále

18:00 vyhlášení výsledků

Vyřazovací zápasy se hrají 2x30 minut, finále poté 2x40 minut. V případě nerozhodného stavu o vítězi rozhodnou pokutové kopy. Střídat lze neomezený počet hráčů, utkání odřídí delegovaní rozhodčí.

Memoriál Jana Litvana - 15. července

Druhým turnajem, kterého se naši fotbalisté tradičně zúčastní, je vrábečský Memoriál Jana Litvana. Zde nás a domácí Vrábči doplní Křemže a Nová Ves. Program turnaje, který se odehraje 15. července, je následující:

12:30 zahájení + rozlosování

13:00 první vyřazovací zápas

14:20 druhý vyřazovací zápas

16:00 o 3. místo

17:20 finále

Všechny zápasy se hrají 2x30 minut. V případě nerozhodného stavu o vítězi rozhodnou pokutové kopy. Střídat lze neomezený počet hráčů. Turnaj se odehraje za každého počasí, občerstvení je zajištěno na přímo na hřišti.