Do Lipí přijelo Roudné

03.09.2019 14:48

TJ Sokol Lipí vs FK Malše Roudné "B"

Stav utkání 7:11 (poločas 3:6)

Š. Mišek 2x, J. Růzha 2x, D. Pouzarová 2x, O. Pachol 1x / D. Plamínek 3x, M. Šimek 3x, A. Pícha 3x, M. Vejčík 1x, O. Vejčík 1x

Sestava domácí: Vlastimil Růzha (B), Milan Mišek, Jan Pouzar, Rudolf Reisner, Jan Matoušek, Ondřej Pachol, Martin Nota, Jáchym Daňhelka, Tereza Steinhäuslová, Jan Růzha (K), Daniela Pouzarová, Štěpán Mišek

Sestava soupeř: Matyáš Vejčík (B), Ondřej Vejčík (K), Maxmilian Šimek, Matyáš Papcun, Matyáš Jordán, Adam Pícha, David Plamínek, David Kožešník, Tibor Vojta, Michael Šulc

Dnes bylo na hřišti TJ Sokol Lipí odehráno první utkání okresní soutěže mladších žáků B skupiny D v herním systému 5+1.

Do Lipí přijelo velmi sehrané a technické mužstvo Roudného B. Naši hráči se zpočátku na svých pozicích hledali, ale postupem času dokázali hru vyrovnat.

Potěšilo mne, že jsme si dokázali vypracovat dostatek šancí a v poli jsme nebyli horším týmem. V utkání se prostřídali všichni hráči s možností si vyzkoušet různé posty.

Gólově bohaté utkání na obou stranách nakonec rozhodla zkušenost a trpělivost soupeře.

"Chci poděkovat všem mladým hráčům, rodičům a trenérskému týmu za přípravu a účast", trenér Jaroslav Kočer.

Fotogalerie ze zápasu: skj-naty.rajce.idnes.cz/TJ_Sokol_Lipi_-_Roudne_mladsi_zaci/