Domácí memoriál ovládli fotbalisté Lipíčka

03.07.2016 19:46

Memoriál F. Kočera, M.  Zvánovce a B. Velíška

První červencovou sobotu se na hřišti v Lipí uskutečnil tradiční memoriál za účasti čtyř mužstev. Tentokrát pořádající Lipíčko představilo své dva vlastní mančafty, kdy klasické "áčko" doplnila ještě Bajzovka vyztužená o hráče Žabovřesk a Jankova. Oba domácí celky na sebe v pikantním souboji narazily ve finále a bylo to "áčko" v hodně kombinované sestavě, které se radovalo ze zisku titulu. Úvodní utkání turnaje nabídl souboj Lipíčka s dubenským mužstvem, tedy dvou spřátelených klubů, které jsou od sebe vzdálené co by kamenem dohodil. Utkání hrané 2x30 min skončilo 2:2 a tak musely rozhodovat penalty. V nich byli úspěšnější domácí hráči a stali se prvním finalistou. Druhé utkání proti sobě svedla Bajzovka a Vrábče a byli to hráči Bajzovky, kteří se po těsném vítězství 3:2 radovali z postupu. Zápas o třetí místo skončil po šedesáti minutách nerozhodně 3:3 a tak opět došlo na penalty. V nich dubenští hráči naprosto selhali, kdy neproměnili ani jeden ze čtyř pokusů a bronz tak brala Vrábče. Vrcholem akce bylo finálové utkání. Lipíčko neponechalo nic náhodě, Bajzovku rozstřílelo 6:2 a raduje se z prvenství na domácím memoriálu.

Výsledky:

TJ Sokol Lipí - SK Jankov "B"/Dubné 3:2 pen

TJ Sokol Lipí II (bajzovka) - TJ Vrábče 3:2

o 3. místo: TJ Vrábče - SK Jankov "B"/Dubné 4:3 pen

finále: TJ Sokol Lipí - TJ Sokol Lipí II (bajzovka) 6:2

konečné pořadí:

1. TJ Sokol Lipí

2. TJ Sokol Lipí II (bajzovka)

3. SK Jankov "B"/Dubné

4. TJ Vrábče