Fotbalová mládežnická akademie potvrdila roli favorita

04.10.2018 13:27

Stav zápasu: 2:10

Ve větrném odpoledni ve středu 3.10. se odehrál další zápas nejmladších nadějí lipského fotbalu. Přivítali jsme stejně staré hráče Fotbalové mládežnické akademie z Českých Budějovic.

Hned od začátku zápasu nás hosté dostali pod tlak, kterému jsme jen stěží odolávali. Roční sehranost na soupeři byla znát a když dokázal několik našich rychlých protiútoků ubránit, zastavilo se v poločase skóre zápasu na 0:5 v náš neprospěch. Do druhého poločasu jsme vstoupili bojovněni, Honza Pouzar dvěma slepenými góly snížil na 2:5, nicméně tuto nastavenou laťku jsme nedokázali udržet. Soupeř vstřelil ve druhém poločase dalších 5 gólů, skóre se zastavilo na 2:10 ve prospěch soupeře z Českých Budějovic.

K příštímu zápasu vyrážíme v sobotu 13.10. od 10:00 do Žabovřesk proti týmu nadějí z Jankova (zápas se odehraje v Žabovřeskách).