Kamenný Újezd - Lipí

27.09.2018 07:13

Stav zápasu: 13:1

V úterý 25.9. nastoupily lipské fotbalové naděje k dalšímu mistrovskému zápasu na hřišti nedalekého TJ Sokolu Kamenný Újezd. I přes nekompletní kádr byli mladí fotbalisté a fotbalistky natěšeni a plni odhodlání změřit síly s favoritem tohoto zápasu. V prvním poločase se naši hráči snažili držet se soupeřem krok a celkem se jim herně dařilo, i když góly dával převážně soupeř. Na obou stranách bylo několik spálených příležitostí, našim chyběl hlavně klid v zakončení. Ve druhém poločase se již projevila kvalita na straně soupeře, který nás sice nepřehrával, ale dařilo se mu proměňovat šance. Čestný úspěch Lipíčka zaznamenal Martin Nota. I přes vysoké skóre v náš neprospěch hlavu nevěšíme a těšíme se na další zápas, který se uskuteční příští středu 3.10. od 17:00 na hřišti v Lipí proti týmu FMA C.


Paralelně s mistrovským zápasem jsme odehráli utkání mladších záloh proti zálohám Kameňáku. V tomto nesoutěžním zápase se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, až se nakonec zastavilo na spravedlivé remíze 6:6. V tomto zápase plném bojovnosti a nasazení jsme prokázali vůli bojovat i za nepříznivého stavu. Radost z remízy byla vidět na všech účastnících zápasu, příště to třeba dopadne ještě lépe...

Zpět