Letní příprava odstartovala

21.07.2015 22:08

Dnešním dnem odstartovala letní příprava fotbalistů Lipíčka. K první tréninkové jednotce se sešlo celkem 10 kousků včetně několika nových tváří, kterým trenérské duo P. Kočer a nový člen realizačního týmu Petr Papáček nic nedarovalo. Od začátku na nově zrekonstruovaném trávníku doslova hořela tráva a všichni borci hned z kraje přípravy poznali, že se nebude jednat o procházku růžovým sadem. Na závěr, zhruba po hodině tvrdé dřiny, přišlo i oblíbené báčko, ve kterém "staří" k překvapení přihlížejících fanoušků na zahrádce u Čemby, neudrželi své jednoznačné vedení a i přes výborný výkon podlehli dravému mládí 4:5. Tréninky budou nyní pravidelně následovat v intervalech úterý - čtvrtek - neděle. Příští týden si však hráči zpestří přípravu prvním přípravným zápasem, když ve čtvrtek od 18 hodin nastoupí proti jankovsko-dubenské záloze na jejím hřišti v Dubném. Další prátelské zápasy jsou v jednání.