Mladší přípravka zakončila první sezónu prohrou.

02.11.2018 12:41

Stav zápasu: 0:9

Ve středu 31.10. odehrála naše mladší přípravka poslední zápas sezóny proti Dubnému. Naši hráči i hráčky nastoupili v nejsilnější možné sestavě, ale bohužel i přes bojovný výkon se nepodařilo soupeře z Dubného potrápit. Několik nadějných šancí našeho týmu skončilo střelami vedle. Konečné skóre se zastavilo na 0:9 v náš neprospěch. Nezbývá nám nic jiného, než vydržet a přes zimu se připravit na druhou sezónu.


V paralelně hraném zápase záloh mladších přípravek se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, nakonec se zastavilo na stavu 3:3. Po ukončení zápasu byly pro všechny děti i rodiče připravené špekáčky na ohni, takže touto formou dětské "dokopné" jsme zakončili premiérovou seźónu lipských mladších přípravkářů.


Ohledně tréninků v tělocvičně přes zimu budeme včas informovat. Děkujeme vám všem za dosavadní podporu.

Zpět