Nejlepším střelcem Lipíčka v sezóně 2016/2017 se stává...

27.06.2017 10:05

Sezóna 2016/2017 je za námi. Lipíčko v ní během 20 zápasů nastřílelo celkem 46 branek, což činí v průměru 2,3 branky za zápas. A kdo že byl v našem dresu v tomto směru nejpilnější? Zřejmě nikoho nepřekvapí, že hráčem s největším počtem tref do černého se stal tradičně Roman Lávička. A to i přesto, že prakticky celé jaro pro zdravotní problémy vynechal. I tak „Romariovi“ stačilo 9 přesných zásahů na pomyslnou trofej pro nejlepšího střelce Lipíčka. Druhé místo okupují PetrovéKaše a Klečka, kteří se trefili shodně šestkrát. O jednu branku méně zaznamenal Ondřej Kaše, přičemž dvakrát mířil do černého ze značky pokutového kopu. Výbornou střeleckou formu chytil na konci sezóny Jiří Holinka, jenž během posledních čtyř zápasů zaznamenal stejný počet branek. „Gumovka“ se k našemu mužstvu připojil až na jarní část z mateřského Týna, kde během podzimu skóroval též čtyřikrát. Celkově tak v sezóně zaznamenal hned osm tref do černého! Třikrát skórovali kapitán Lukáš Kruťko a větrovská posila Jiří Říha. Ten mohl mít u svého jména daleko vyšší počet přesných zásahů, bohužel v zakončení to byla z jeho strany jedna velká bída. Snad se v nové sezóně polepší, i když…..Po dvou brankách zaznamenali Tomáš Jinek, Josef Mojžíš a Miroslav Zvánovec. Ve střeleckých statistikách figurují také jednobrankoví Zdenek Jinek, Martin Svoboda, David Čáp a Pavel Svoboda, jenž nastoupil na výpomoc pouze v jediném podzimním utkání na hřišti Pištína.

Střelci Lipíčka v sezóně 2016/2017

Roman Lávička                9