O výhře jsme rozhodli již v prvním poločase

28.10.2019 15:40

TJ Sokol Lipí - SK Mladé "B“

Stav zápasu: 4:2

Góly: 2´ Dušek, 35´ Kaše, 38´ Svoboda, 84´ Kruťko / 76´ Novotný, 88´ Szojka

ŽK: 40´ Svoboda, 86´ Macháček / 56´ Szojka, 67´ Pešek, 80´ Konig

Sestava: Macháček – Jinek T., Mojžíš, Dušek, Kaše – Svoboda, Vondroušek, Holinka, Kruťko – Wegenkittl, Jeněk

Střídali: Bourek, Boháč, Kouba

Naši hráči začali zápas parádně. Hned ve druhé minutě vybojovali roh. Odražený balón si našel Dušek a zpoza vápna ho napálil do brány. 1:0. Po půlhodině hry zahrál soupeř rukou ve vápně a rozhodčí nařídil pokutový kop. Zodpovědnost na sebe vzal Kaše a další proměněnou penaltou si vylepšil statistiky. Ve 38´ založil akci Vondroušek. Míč posunul na Svobodu, který křižnou střelou z dvaceti metrů upravil skóre zápasu na 3:0.

Druhý poločas byl taktéž v naší režii. V 75´ jsme sice smolně zahráli rukou ve vápně my a soupeř penaltu proměnil. To nás ovšem nerozhodilo a dál jsme hráli svoji hru, což potvrdila krásná akce mezi Wegenkittlem a Kruťkem. 4:1. Před koncem jsme neudrželi pozornost a obdrželi zbytečný gól na 4:2.

Trenér Kočer byl velice spokojený s první pětačtyřicetiminutovkou, kterou označil za nejlepší odehraný poločas podzimu. Doufáme, že na tento výkon naši hráči navážou i v dalším zápase, který se hraje v sobotu 2.11. od 14:00 na hřišti ve Štěpánovicích proti Lišovu “B“.

Zpět