Oslabená sestava na Boršov absolutně nestačila

09.03.2016 11:51

Boršov n. Vlt. - TJ Sokol Lipí 12:2

branky: O. Kaše, Kruťko

První přátelské utkání jarní části Lipíčku absolutně nevyšlo. I přesto, že naše sestava byla hodně okleštěná, kdy se do branky navíc musel postavit trenér Jurka, jsme předvedli slaboučký výkon a zaslouženě schytali pořádný debakl. Na českokrumlovské umělce od začátku dominoval účastník okresního přeboru v čele s exligovým Janem Gruberem a bylo pouze otázkou, kolik branek nám nasází. Konečné číslo se zastavilo na dvanáctce, za nás alespoň čestné branky zaznamenali Ondřej Kaše a kapitán Lukáš Kruťko. Naši hráči tak mají měsíc před začátkem jarní části III. třídy o čem přemýšlet a hlavně na čem pracovat.

sestava: Jurka - M. Svoboda, Z. Jinek, Zvánovec, Růžička - O. Kaše, Kruťko, Lávička, T. Jinek - P. Svoboda, Š. Svoboda

Zpět