Pavel Kočer hodnotí uplynulý podzim

18.11.2019 20:20

TJ sokol Lipí – podzim 2019:

Po letním doplnění mužstva o několik hráčů, nám na začátku soutěže chyběla sehranost a prvními třemi koly jsme se doslova protrápili a získali jeden bod.

Úvodní tři duely jsme nezvládli, tyto prohry nám ukázaly, že to, co stačilo loni, letos stačit nebude.

Nutno říct, že se v kabině utvořila skvělá parta, která táhne za jeden provaz nejen na hřišti, ale i mimo něj.

Odrazilo se to také v tréninkové účasti, která byla po celý podzim nadstandardní.

To vše se začalo projevovat také na hřišti, kde se začalo dařit a sérií osmi bodovaných zápasů, jsme se vyhoupli na třetí místo.

Během celého podzimu provázela naše hráče konstantní forma bez větších výkyvů a i když se v některých utkáních příliš herně nedařilo, dokázali jsme utkání zvládnout příkladnou bojovností a fotbalovostí.

Postavení v tabulce není náhodné, neboť jak v domácích tak i ve venkovních utkáních, jsme se umístili na předních místech.

Držíme se na dostřel několika bodů na favority soutěže.

V jarní části to rozhodně s bojem o vyšší příčky nevzdáváme.

Podzimní část sezóny dle postavení v tabulce a zisku bodů, můžeme hodnotit jako povedenou .

Hráči mužstva děkují všem fanouškům za podporu nejen v domácím prostředí, ale také na hřištích soupeřů.

Pavel Kočer, trenér