Přípravná odveta s Vrábčí byla v režii Lipíčka

26.03.2017 20:54

Vrábče - Lipí 3:6 (0:2)

branky: P. Kaše 2, Dan. Kočer 2, Bourek, Holinka

Podruhé během jarní přípravy se fotbalisté Lipíčka utkali s celkem Vrábče. Po remíze 2:2 na našem hřišti se tentokrát hrálo na umělce na Složišti a byli jsme to my, kdo měl od začátku do konce utkání ve své režii. Od úvodních minut jsme si vytvářeli šanci za šancí, Tomáš Bourek ale nedokázal dvakrát sám před brankou domácích trefit zařízení. Rozvlnit síť se mu nakonec přeci jen podařilo, když uplatnil svůj důraz a dopravil balón do opuštěné branky. Ještě do poločasu se prosadil Petr Kaše, jenž potrestal zaváhání domácí obrany a levačkou přeloboval vše, co mu stálo v cestě.

Ve druhé půli pokračoval stejný obrázek. Již na tříbrankový rozdíl zvyšoval host v našem dresu Daniel Kočer, který se tváří v tvář proti domácímu gólmanovi nemýlil. Lipíčko bylo při chuti a krom toho, že několik obrovských šancí nevyužilo, se prosadili ještě jednou Daniel Kočer a Petr Kaše, poprvé po přestupu z Týna se pak trefil Jiří Holinka. Domácí dokázali Macháčka v naší brance překonat nakonec třikrát, především jejich trefa z přímého kopu stála za to. Několik dalších šancí Vrábče dokázal Macháček skvěle zlikvidovat.

sestava: Macháček- O. Kaše, Mojžíš, Z. Jinek, T. Jinek  - Říha, Holinka, Zvánovec, Schier - P. Kaše, Bourek

střídal: Dan. Kočer