Přípravné utkání v naší režii

16.02.2019 13:18

TJ Sokol Lipí - SK Jankov B/Dubné

Stav zápasu: 7:2

Góly: Jeněk 4x, Holinka 2x, J. Říha / Pšenička, Beníšek

Sestava: Macháček - Svoboda M., Mojžíš, Jinek T., Jinek Z. - Říha J., Skála, Svoboda Š., Kastl - Moravec, Jeněk

Střídali: Holinka, Kruťko

Lipíčko se o sobotním dopoledni za příjemného slunečného počasí utkalo na hlubocké umělce s Jankovem B/Dubné. Jednalo se o první přípravný zápas našeho týmu v rámci aktuálně probíhající zimní přípravy. V první dvacetiminutovce naši hráči neproměnili pět tutových šancí, do kterých se dostali po krásných kombinacích. Poté se hra vyrovnala a do šancí se začali dostávat i hosté, nicméně poločasový výsledek zůstal bezbrankový.

Přesto, že druhý poločas již nebyl tak běhavý, přinesl góly již od svého počátku. Zejména v poslední třicetiminutovce přibývalo chyb a nedůrazných odkopů a soubojů, což napomohlo ke vzniku několika pohledným akcím, z nichž padaly góly na obou stranách. Lipíčko vstřelilo sedm gólů a hráči Jankova B/Dubného dva. Čtyřmi góly se blýskl náš nejlepší střelec podzimu Tomáš Jeněk, hned dvakrát se trefil sváteční střelec J. Holinka a jednou J. Říha.


Zpět