Proti těžkému soupeři bereme všechny body

Góly: 31‘ Wegenkittl, 61‘ Kaše / 6‘ Strnad

ŽK: 69‘ Kaše, 86‘ Kouba, 90‘ Kruťko / 28‘ Valenta, 47´ Šíma,

Sestava: Macháček – Svoboda M., Mojžíš, Dušek, Kaše – Říha, Holinka, Jinek T., Kastl – Wegenkittl, Jeněk

Střídali: Bourek, Boháč, Kouba, Klečka, Kruťko

O uplynulém víkendu k nám dorazil soupeř z Dívčic, který se pyšní druhou nejlepší ofenzivou v soutěži. To se potvrdilo hned v 6‘, kdy si při zahrávání přímého kopu naběhl na zadní tyč Strnad a skóroval. Po nepříliš povedeném začátku se nám však během prvního poločasu agresivní hrou podařilo srovnat hru i skóre. V 31‘ se po levé straně prosmýkl Jeněk, předložil gólovou přihrávku Wegenkittlovi a ten se nemýlil. 1:1.

Ve druhém poločase jsme soupeře příliš do akce nepouštěli. Sami jsme nastřelili 2 tyčky. V 61‘ se z levé strany řítil do vápna Wegenkittl, brankář hostí ho fauloval a pískala se penalta. Míč si na penaltový puntík postavil obvyklý exekutor Kaše a s přehledem proměnil. 2:1. Poté jsme si již výsledek zápasu pohlídali a prodloužili naší šňůru neprohraných zápasů na 6.

V dalším zápase se střetneme se zálohou Čtyř Dvorů, a to v neděli 20.10.2019 v 15:30 na soupeřově hřišti.