Odehráno 8.10.2019 od 17:00 hod. na hřišti SK Lišov (umělá tráva)

Hrací doba 25+0, 25+0

Diváků 30

Střelci hosté: Š. Mišek 3x, J. Růzha 2x, V. Růzha 1x, J. Pouzar 1x

Sestava domácí: František Brož (B), Michal Panský, Matěj Vondrášek, Daniel Chmel, Václav Karták, Matěj Šíma, Jiří Frank, Vojtěch Šafář, Jakub Havel, Ondřej Tůma (K), Arjun Vilém Roy, Martina Chmelová, Lukáš Makovička, Matěj Vladyka, Lukáš Kalianko, Petr Jiráček (B)

Sestava hosté: Rudolf Reisner (B), Vlastimil Růzha, Jan Matoušek, Martin Nota, Jan Růzha, Štěpán Mišek, Tereza Steinhäuslová, JanPouzar, Daniela Pouzarová (K),  Milan Mišek

Do Lišova jsme již po 14 dnech neustálých absencí odcestovali v téměř plné síle (chyběl pouze dlouhodobě nemocný Ondra Pachol) a na hřišti to bylo od první chvíle znát.

První poločas jsme vyhráli v poměru 0:4 kdy se postupně trefili Štěpán Mišek (3 a 18 min), Honza Růzha (24 min) a Vlastík Růzha (25 min).

V druhé půli jsme opět dominovali a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Skóre jsme navýšili Honzou Růzhou (28 min), uzavřeným hattrickem Štěpána Mišeka (30 min) a zakončené dělovkou Honzy Pouzara (35 min).

Na hřišti byl ukázněný a týmový výkon s velkým nasazením všech hráčů.

Velký dík a velká pochvala všem!

Další utkání odehrajeme na půdě N. Hodějovic ve čtvrtek 17.10. 2019 od 17:00 hod.