Góly: 52‘ Dubský, 89‘ Tengl / 11’ Kaše, 48‘ Říha, 71‘ Wegenkittl

ŽK: - / 26‘ Svoboda, 45‘ Wegenkittl, 72‘ Říha

Sestava: Macháček – Svoboda M., Mojžíš, Dušek, Kaše – Kruťko, Vondroušek, Holinka, Říha – Wegenkittl, Jeněk

Střídali: Jinek T., Jinek Z., Boháč, Kouba, Kastl

Utkání začalo naším tlakem, který vyvrcholil v 11‘ faulem domácího gólmana ve vápně na Kruťka. Rozhodčí nařídil penaltu a Kaše ji s přehledem proměnil. Pak domácí se značně doplněnou sestavou o pendly z A-týmu hru vyrovnali, avšak na naší obranu si v prvním poločase nepřišli. Do kabin se šlo za příznivého stavu pro naše borce.

Začátek druhého poločasu přinesl nejkrásnější akci utkání. Vondroušek přihrál doprava Holinkovi, který centrem našel Říhu a ten vstřelil svůj první soutěžní gól v této sezóně. 0:2. Poté jsme udělali hrubou chybu v obraně a soupeři se podařilo snížit.  V 60‘ přišel na hřiště Kastl a hned ze své první akce nastřelil tyč soupeřovy branky. V 71‘ se ale už mohl radovat, když připravil gól pro Wegenkittla. Soupeř pak stihl v závěru pouze korigovat výsledek utkání z přímého kopu.

Další utkání odehrajeme doma netradičně v sobotu 26. 10. od 15:00 proti záloze Mladého.