Odehráno 16.9.2019 od 17:00 hod. na hřišti TJ Sokol Lipí

Hrací doba 25+0, 25+0

Diváků 35

Střelci domácí: J. Růzha 2x; Š. Mišek 1x; J. Pouzar 1x; D. Pouzarová 1x

Střelci hosté: V. Cepek 4x; D. Mikolášek 2x; P. Škáva 1x; A. Koubek 1x

Sestava domácí: Vlastimil Růzha (B), Milan Mišek (K), Jan Pouzar, Rudolf Reisner, Jan Matoušek, Martin Nota, Jan Růzha, Daniela Pouzarová, Štěpán Mišek, Jáchym Daňhelka, Tereza Steinhäuslová

Sestava hosté: Daniel Dolejší (B), Vincent Cepek, Matěj Habart, Patrik Škáva, Dominik Kvašnovský, Dominik Mikolášek, Isabela Hospodářská, Matěj Werisch, Tomáš Brozman, Bára Pokorná (K), Tomáš Hnilička, Adam Šimek, Adam Pokorný, Adam Koubek, Jan Němec, Jakub Kuliš

Zápas s SK Mladé, které se odehrálo na našem domácím stadionu bylo pěkným fotbalovým představením obou mužstev mladých hráčů.

V prvním poločase jsme herně dominovali a zaslouženě jsme se ujali vedení 4:2.

Bohužel vyrovnaný duel na konci druhého poločasu soupeř svou větší disciplinovaností rozhodl v posledních třech minutách zápasu o konečném vítězství SK Mladého 5:8.

Tentokrát nám chyběl nemocný Ondra Pachol, který se velmi dobře ukazuje v záložní řadě.

Fotogalerie: skj-naty.rajce.idnes.cz/TJ_Sokol_Lipi_-_SK_Mlade_mladsi_zaci/

Program v příštím týdnu:

Pondělí 23.9.2019 od 17:00 hod. přátelský zápas v Černém Dubu (sraz v 16:30)

Středa 25.9.2019 od 16:30 hod. trénink

Čtvrtek 26.9.2019 od 17:00 hod. mistrovský zápas s JFA C na hřišti E. Destinové v ČB (sraz v 16:15)