TJ Mokré - TJ Sokol Lipí

30.10.2018 11:59

Ve čtvrtek 25.10. vyjela lipská mladší přípravka k dalšímu zápasu podzimu do Mokrého. Ani v tomto utkání jsme nebyli v roli favorita a bohužel se to na hřišti potvrdilo, i přes velikou snahu našich hráčů a hráček byla znát kvalita na straně soupeře. I přes přibývající góly v naší síti však elán Lipčáků neutuchal, nakonec byl odměněn čestným gólem, který vsítil Honza Pouzar. Nakonec jsme z Mokrého odjeli s prohrou 11:1.

V paralelně hraném zápase nadějí přípravek jsme bohužel inkasovali 4x během prvních pěti minut, kdy nám úvod utkání zle nevyšel. Poté se hráči a hráčky srovnali a začali hrát se svým soupeřem vyrovnanou partii. Bohužel se nám gól vsitit nepodařilo, naopak jsme na konci utkání z rychlého protiútoku inkasovali popáté, výsledné skóre tedy zní 5:0 pro Mokré.

Poslední zápas podzimní sezony se ukuteční na hřišti v Lipí ve středu 31.10. již od 16:00.