Trenér Pavel Kočer hodnotí zimní přípravu

14.03.2020 08:12

Dva měsíce utekly jako voda a před námi je jarní část sezony. Zimní přípravu jsme absolvovali, až na tři výjímky, na našem domácím trávníku, kde jsme 3x týdně trénovali a k tomu odehráli dvě přípravná utkání s Albrechticemi 5:1 a s Jankovem "B" 3:3.
Co se týče mužstva, tak se nám podařilo posílit mužstvo o dva kvalitní hráče - Tomáše Bakaláře z Č.Dubu a Tomáše Dychtla ze Ševětína, za což patří dík našemu vedení a především předsedovi J. Dolinovi.
Z mého pohledu hodnotím zimní přípravu, přístup hráčů k tréninkům, tak i k přípravným zápasům, jako dobrý.
Doufám, že to, co jsme za dva měsíce zimní přípravy natrénovali, zúročíme v mistrovských zápasech, získáme co nejvíc bodů a naše hra potěší srdce našich náročných fandů.

Vzhledem k nařízení vlády je soutěž přerušena. Budeme čekat na informace, kdy nebo zda soutěž vůbec začne.