Úvodní utkání přineslo vydřené tři body

23.08.2015 18:21

První utkání nové sezóny začalo pro Lipíčko nejlépe jak mohlo. Ve 12. minutě zahrál hostující obránce rukou v pokutovém území, následovala červená karta a výhoda pokutového kopu. Ten bohužel neproměnil Petr Klečka a poté již následoval festival neproměněných šancí domácího mužstva. Jeho smutným hrdinou byl další z Petrů Kaše, jenž měl dvě tisíciprocentní šance, ale ani jednu z nich nedokázal přetavit ve vedoucí branku. Ujala se až dorážka Martina Svobody ze 72. minuty, který rozjásal domácí publikum poprvé a naposledy a rozhodl o zisku tří bodů pro Lipíčko. Podrobnosti v sekci zápasy..

Do nové sezóny v nových dresech. Zahajujeme domácím zápasem 23.8.2020 a pokud se chcete dozvědět, jestli si do té doby náš figurant udržel vytrénovanou postavu, přijďte se na nás v 15:00 hod.  podívat.