V derby jsme body nezískali

26.08.2019 07:54

TJ Sokol Lipí - TJ Mokré

Góly: 31´ Kaše, 40´ Svoboda M. / 21' Hála, 58' Štumbauer, 77' Paclík, 86' Houska

ŽK: Svoboda Š., Říha, Svoboda M. a Dušek / ?

Sestava: Macháček - Svoboda M., Dušek J., Mojžíš, Jinek T. - Svoboda Š., Kruťko, Říha, Kaše - Moravec - Wegenkittl

Střídali: Boháč, Skála, Kastl, Jinek Z., Klečka

O uplynulém pouťovém víkendu jsme odehráli první domácí zápas letošní sezóny. Soupeřem nám byl rival z nedalekého Mokrého.

Ve 21' se soupeř dostal do vedení, když se mu podařilo nás vykombinovat z levé strany. Avšak tento stav netrval dlouho. V 31' Moravec roztáhl hru doleva na Kašeho, který vystřelil šajtlí a míč skončil v síti. 1:1. Ve 40' předvedl parádu M. Svoboda. Jeho střela skončila v šibenici soupeřovy branky. Do šatny jsme tak odcházeli za příznivého stavu. V 58' však stačil soupeř vyrovnat a v posledních 12 minutách přidat ještě další dvě branky, čímž zvrátil výsledek na svojí stranu.

Fotky z utkání si můžete prohlédnout zde: https://skj-naty.rajce.idnes.cz/TJ_Sokol_Lipi_-_TJ_Mokre - Foto Natálka Kočerová

Další utkání odehrajeme opět doma v neděli 1.9. v 15:00 proti Černému Dubu. Dorazte naše kluky podpořit.