V generálce remízovalo Lipíčko s Vrábčí

03.04.2016 22:47

TJ Sokol Lipí  - Vrábče 3:3 (0:0)

branky: vlastní, P. Kaše, M. Svoboda

Ani ve třetím přípravném utkání se fotbalisté Lipíčka nedočkali vítězství. Týden před začátkem soutěže jsme si na Lipí Štádium pozvali Vrábče, tedy sedmý celek III. třídy skupiny B. Jak tomu již bývá v posledních týdnech tradicí, ani tentokrát se trenérský tým neobešel bez absencí hned několika hráčů základního kádru. V brance nám pak musel vypomoct David Čáp, jindy gólman sálovkářského celku Profi FP. Úvodní dějství i přes velké množství šancí na obou stranách branku nepřineslo. Především domácí útočník Petr Kaše se ocitl v několika velmi dobrých příležitostech, žádnou z nich ale nedokázal přetavit v úvodní branku. A protože ani hostující hráči si ve svých šancích nepočínali ideálně, úvodní dějství ukončil "rozhodčí" Pavel Kočer za bezbrankového stavu.

Druhá pětačtyřicetiminutovka už byla o něčem jiném. Přihlížející diváci si přišli hned na šest branek a to ještě spousty šancí zůstalo nevyužito. Bezbrankový stav zlomili zhruba po deseti minutách druhé půle domácí hráči. Vladimír Radouch s Petrem Kaše podnikli po levé straně rychlý protiútok, který zakončoval druhý jmenovaný střílenou přihrávkou do pokutového území. Tu si nešťastně srazil za záda vlastního brankáře Michal Vrba a Lipí vedlo - 1:0. Vedení nám ale dlouho nevydrželo. Uplynulo jen pár chvil, kdy si hostující hráč dokázal poradit s přesilou a s přehledem překonal Čápa - 1:1. Střelecké hody pokračovaly i nadále. Holinka vyslal krásnou uličkou do samostatného úniku Petra Kaše a ten se tentokrát tváří v tvář proti hostujícímu gólmanovi nemýlil - 2:1. Jenže prakticky ihned po rozehrávce potrestal zaváhání naší obrany Kristian Bašta, jenž se řítil sám na Čápa a nezaváhal - 2:2. Do třetice nás poslal do vedení Martin Svoboda, který se po pěkné kombinační akci ocitl sám před brankou a v takových situacích si většinou ví rady - 3:2. V následujících minutách měli hráči Lipíčka možnost utkání definitivně rozhodnout. Žádnou ze svých obrovských příležitostí ale využít nedokázali. Především šance Holinky a Martina Svobody volaly po proměnění. A tak přišel zákonitě trest. Zdeněk Jinek si počínal ve vlastním pokutovém území nedovoleně a hosté dostali výhodu pokutového kopu. Tou hostující hráč nepohrdl a s přehledem poslal Čápa na druhou stranu - 3:3. Další branka již nepadla a tak se obě mužstva rozešla smírně. Příští týden nás již čeká ostrý start do jarní části, kdy cestujeme na hřiště Pištína.

sestava: Čáp - Z. Jinek, Radouch, T. Jinek, Růžička - O. Kaše, Holinka, Zvánovec, M. Svoboda - Š. Svoboda, P. Kaše

střídali: Fojtík