Góly: 32' a 69' Jeněk, 40' Wegenkittl / 16' Medula

ŽK: - / 36' Žondecký, 50´ Pešl,

Sestava: Macháček - Svoboda M., Mojžíš, Dušek, Jinek T. - Říha, Holinka, Kruťko "C", Jinek Z. - Wegenkittl, Jeněk

Střídali: Vondroušek, Kaše, Moravec, Skála, Kouba

Úvod utkání se našemu mužstvu vůbec nepovedl. Hráčům chyběla energie a chuť, byli všude druzí. Důsledkem byl první gól utkání, kdy útočník hostí Medula zakončoval akci Včelné do prázdné branky. 0:1. Ve 30' se dostal na plac uzdravený Vondroušek a přinesl klid a kvalitu do naší rozehrávky. Před koncem prvního poločasu se po samostatné akci prosadil Jeněk a následně po něm hlavou Wegenkittl.

Lipí pokračovalo se soustředěným výkonem z konce prvního poločasu a mělo další vývoj utkání pod kontrolou. Soupeř si vypracoval za celou druhou půli pouze dvě šance, které gólem neskončily. V 69' po krásné akci Svoboda-Moravec-Jeněk přidal svou druhou branku v zápase poslední jmenovaný a pojistil tak Lipíčku výhru.

Další zápas odehrajeme v neděli 6.10. od 14:00 ve Vrábči.