Vítězství v derby jsme urvali až v závěru

Stav zápasu: 1:2

Góly: 48' Hejplík / 80' Kastl, 85' Holinka

Sestava: Macháček - Svoboda M., Mojžíš, Dušek J., Jinek T. - Říha, Vondroušek, Kruťko "C", Kaše - Wegenkittl, Jeněk

Střídali: Holinka, Jinek Z., Kastl, Bourek, Boháč

V prvním poločase jsme byli lepším týmem. Soupeře jsme přestříleli v poměru 8:1. Avšak střely směřovaly doprostřed branky a byly slabé, takže nemohly brankáře domácích nijak ohrozit.

Po přestávce jsme nastoupili nesoustředění a hned ve 48' jsme z trestného kopu inkasovali, když jsme nedokázali pohlídat náběh domácího hráče. 1:0. Po obdržené brance jsme se postupně dostávali do tempa, avšak všechny akce končily před vápnem. Nedařilo se nám dostat se do zakončení. Dvacet minut před koncem utkání změnil trenér Kočer rozestavení na 3-4-3 a tlak na soupeře se zvyšoval. Ten se nedostával ani za půlku. V 80' jsme se po pěkné kombinaci Holinky a Vondrouška na pravé straně dočkali vyrovnání, kdy celou akci zakončil Kastl. 1:1. V 85' se po faulu pískal přímý kop v náš prospěch. Míč si postavil Holinka a podél zdi k pravé tyči vstřelil vítěznou branku.

Foto ze zápasu naleznete zde: skj-naty.rajce.idnes.cz/TJ_Vrabce_-_TJ_Sokol_Lipi/?

V dalším zápase se střetneme s týmem z Dívčic. Utkání se hraje na domácí půdě tradičně v neděli 13.10. od 15:00.