Novinky

12.06.2018 09:01
přihlášené týmy: Lipí, Černý Dub, Vrábče, Jankov "B" Bližší info ZDE
21.05.2018 07:15
Na hřišti ševětínské zálohy vedlo Lipíčko ještě v 75. minutě po brankách Kruťka a Holinky 2:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom si neměli odvézt všechny body. Domácí ale předvedli nevídaný obrat a třemi brankami během třinácti minut otočili výsledek ve svůj prospěch. V samotném závěru se navíc...
14.05.2018 07:11
Až na čtvrtý pokus se Lipíčku podařilo na jaře bodovat před vlastními fanoušky. Odnesla to záloha Sedlece, do jejíž sítě jsme nasázeli hned sedm branek. Vše načal Petr Klečka, hosté ale dokázali těsně před přestávkou srovnat. Po přestávce už stříleli branky pouze domácí borci, když se dvakrát...
08.05.2018 21:52
Derby se Žabovřeskami rozhodla i přes několik šancí na obou stranách jediná branka domácího Jana Hály ze 65. minuty. Oslabené sestavě Lipíčka se na vedoucí trefu kapitána "Žabáků" odpovědět nepodařilo a tak tři  body zůstávají v Žabovřeskách.