Novinky

14.05.2018 07:11
Až na čtvrtý pokus se Lipíčku podařilo na jaře bodovat před vlastními fanoušky. Odnesla to záloha Sedlece, do jejíž sítě jsme nasázeli hned sedm branek. Vše načal Petr Klečka, hosté ale dokázali těsně před přestávkou srovnat. Po přestávce už stříleli branky pouze domácí borci, když se dvakrát...
08.05.2018 21:52
Derby se Žabovřeskami rozhodla i přes několik šancí na obou stranách jediná branka domácího Jana Hály ze 65. minuty. Oslabené sestavě Lipíčka se na vedoucí trefu kapitána "Žabáků" odpovědět nepodařilo a tak tři  body zůstávají v Žabovřeskách.
30.04.2018 07:16
Ani na třetí pokus se nám nepodařilo na jaře v domácím prostředí bodovat. Na Lipí Štádium přijely Dívčice, které si díky  třem brankám ve druhé půli odváží všechny body. My jsme toho v útoku příliš nepředvedli a proto nám opět zbyly pouze oči pro pláč.
23.04.2018 07:28
Hodně okleštěná sestava cestovala k utkání do Týna, kde jsme se utkali s místní zálohou. Naši hráči v čele s fantastickým Macháčkem předvedli výkon na hranici svých možností a slaví zisk nesmírně cenných tří bodů. Ještě za nerozhodného stavu nám několikrát pomohla branková konstrukce, naproti tomu...

19.07.2018 17:30

Ve čtvrtek 19.07.2018 od 17:30 hodin se bude konat na hřišti v Lipí hráčská schůze, poprvé s rozšířeným výborem a následně si zahrajeme bago, hráči TJ Sokol Lipí a členové fotbalového spolku Bajzovka, účast nutná. Lipí oleee!

19.06.2017 11:12

Číslo účtu : 561065349/0800