TJ Sokol Lipí - Černý Dub "B" 6:1

branky: Kruťko 2, Říha 2, O. Kaše, P. Kaše

Šest utkání, šest výher, skóre 28:5! Taková je bilance Lipíčka před vlastními fanoušky. Z Lipí Štádium jsme si udělali nedobytnou tvrz, před kterou se musí mít všichni soupeři na pozoru! Tentokrát do Lipí přicestovalo béčko Černého Dubu a přesto, že trenér Jurka měl k dispozici pouhou dvanáctku hráčů do pole, utkání jsme proměnili v exhibici a do sítě hostujícího celku nasázeli hned šest branek.

Od úvodního hvizdu to bylo Lipíčko, které převzalo otěže utkání a kombinační hrou si vytvářelo šanci za šancí. Na úvodní branku se tak čekalo pouze do 15. minuty, kdy Moravec přesným centrem našel Lukáše Kruťka a ten prostřelil Votrubu poprvé - 1:0. O dvě minuty později zaúřadovala opět pravačka Moravce, jenž tentokrát krásnou kolmicí vysunul do samostatného úniku Jiřího Říhu. Ten zachoval tváří v tvář proti Votrubovi chladnou hlavu, hostujícího gólmana "poslal na párek" a neomylně zavěsil - 2:0. Ve 37. minutě rozehrál Petr Kaše rohový kop na krátko na svého bratra Ondřeje Kaše, ten dostal překvapivě spoustu času a prostoru, aby si vyběhl až do výhodné střelecké pozice a následně propálil Votrubu potřetí - 3:0. Prakticky ihned po rozehrávce předvedli hosté první a zároveň za celý zápas jedinou pohlednou kombinaci, na jejímž konci stál Pavel Liebl - 3:1.

Tři minuty po změně stran se v pokutovém území uvolnil Petr Kaše, jehož následná "dělovka" doskákala k překvapení všech až do hostující branky - 4:1. Stejný hráč o pět minut později uvolnil na velkém vápně číhajícího Jiřího Říhu, který mířil placírkou přesně k pravé tyči Votrubovy branky - 5:1. Brankový účet utkání uzavřel v 81. minutě svou druhou trefou kapitán Lukáš Kruťko, jenž se ocitl sám před hostujícím gólmanem a přesným "dloubákem" mu nedal šanci - 6:1. Lipíčko mohlo v samotném závěru přidat ještě jednu branku, když byl Kruťko v pokutovém území zastaven pouze za cenu faulu a po celé utkání výborně pískající sudí Skvašík neváhal nařídit pokutový kop. K tomu se postavil Martin Svoboda, jenž ale mířil pouze do spojnice hostující branky. Na radosti Lipíčka to ale již nic změnit nemohlo.

sestava: Macháček - M. Svoboda, Mojžíš, T. Jinek, O. Kaše - Říha, Moravec, Kruťko, Zoch - P. Kaše, Bourek

střídal: Š. Svoboda