TJ Sokol Lipí - Kamenný Újezd "B" 2:6

branky: P. Kaše, Říha

Ani druhé utkání v roce 2018 fotbalistům Lipíčka radost nepřineslo. V jarní premiéře před vlastními fanoušky jsme podali naprosto tragický výkon, inkasovali šest branek a na jaře zůstáváme na nule při skóre 2:9. Hosté z Kameňáku nám tak k Velikonocům nachystali pěknou nadílku a jako první celek v letošní sezóně dokázali dobýt Lipí Štádium.

Na úvodní branku se nemuselo dlouho čekat. Bohužel pro Lipíčko se nejednalo o Aprílový žert a byl to brankář Čáp, jenž zaskočil za absentujícího Macháčka, kdo musel lovit balón ze své sítě. Ve 3. minutě jsme hostujícímu celku nabídli zbytečný rohový kop, na který si naskočil Tomáš Vítů a poslal hosty do vedení - 0:1. Srovnat mohl o deset minut později Lávička, bohužel sám před Kvasničkou branku v dobré příležitosti přestřelil. Brankou neskončila ani hlavička Holinky po rohovém kopu, které chyběly decimetry. A tak přišel trest.  Ve 41. minutě stál na konci pohledné kombinace Jakub Červonyj - 0:2. O minutu později si hostující gólman Kvasnička neporadil s těžkou malou domů od svého spoluhráče, s vypětím všech sil vyrazil balón pouze před sebe, kde ho dobíhající Petr Kaše uklidil do sítě - 1:2.

Druhé dějství bylo zcela v režii Kameňáku v čele s Viktorem Kotalíkem, který zaznamenal hned čtyři zásahy do černého! Mezi jeho branky se vklínila pouze trefa Jiřího Říhy z 80. minuty, který chladnokrevně zakončil samostatný únik. Sečteno, podtrženo - 2:6.

Po utkání se hráči Lipíčka zavřeli v šatně a měli si o čem povídat. Na umístění v TOP7 zaručující účast ve III. třídě i pro příští ročník totiž máme před osmými Kolodějemi již pouze pětibodový náskok, navíc nás příští týden čeká vzájemný souboj.

sestavy: Čáp - M. Svoboda, T. Jinek, Mojžíš, Z. Jinek - Říha, Kruťko, Moravec, Holinka - P. Kaše, Lávička

střídali: Klečka, Bourek, Š. Svoboda, Radouch, Růžička